13 Nisan 2013 Cumartesi

“Antepli Bir Kebapçının Reklam Broşüründen"
OYUNA GELMEYİN!

Ey asil ve necip TÜRK milleti!. Diyet, perhiz, rejim gibi faaliyetler hedefte Türk delikanlılarının ve genelde de Türk milletinin devamını engellemek için dış mihraklar tarafından gündeme getirilmiş şuurlu bir düzmecedir.

Gaye, eskiden bir koyunu, bir oturuşta götüren dev gibi babayiğit atalarımızı ve tarlada doğum yaptıktan sonra bebeğini kundaklayıp, elde orak tarlada çalışmaya devam eden Türk kadınlarını; kalori hesaplayan, hapşırınca yatağa giren, fitness ve aerobik yapan çıtkırıldım tiplere dönüştürmek ve Türkleri
Çinliler, Japonlar gibi sıska, zayıf ve sağlıksız bir ırk haline getirmektir.


İcabi halinde 240 kiloluk top mermisini tek başına namluya süren bir babayiğidin, kalori hesaplayan, yoğurtlu kebabı reddeden bir züppe haline getirilmesinden daha büyük bir soykırım olabilir mi?

İç yağının, kuyruk yağlarının, anamızın Vita yağının kolestrol yaptığı palavradır. Kolestrol, kebapları yedikten sonra iki şiŞe soda içerek ayarlanabilecek bir gaz durumudur.

Sakın bu oyuna düşmeyin. Feminizm, kadın hakları, çevre şuuru ve eşitlik adı altında Türk kızlarının akılları çelinerek, yemek yapmayı bilmeyen, bizim istikbalimiz olan yavrularını, abuk subuk yiyeceklerle yetiştirecek, damak zevki gelişmemiş, sunta kılıklı diyet bisküvilerini yiyecek sanan bir hale getirmişlerdir.

Ayrıca kör olası dış mihraklar, bu kızlarımıza kebap, soğan, çiğ köfte vb. Lezzetleri yiyen, bardak bardak şalgam suyu içen yiğitlerimize hanzo-kıro gibi sıfatlar takmayı öğretmişlerdir.

Ayrıca son yıllarda moda gibi gösterilmeye çalışılan Çin mutfağı diye bir şey yoktur. Bu sözde mutfak, acayip zerzevat ile acayip mahlukatın, wog adı verilen bir tencerede yarı pişmiş yarı çiğ olarak hazırlanıp insanlara eziyet olsun diye sopalarla yenmesinden ibaret bir hokkabazlıktır.
Sakın kanmayın, sakın yemeyin. Helal değildir!

SİZ KEBAP, CİĞER KAVURMA, NOHUTLU DÜRÜM, BEYRAN VE MİS GİBİ FISTIKLI BAKLAVA YİYİN.

Unutmayın su uyur, düşman uyumaz!


"Antepli Bir Kebapçının reklam broşüründen"

_________________________________________________
Antepli Kebapçı Ağabeyimizin yüreğine sağlık...


"Türk kadınlarını; kalori hesaplayan, hapşırınca yatağa giren, fitness ve aerobik yapan çıtkırıldım tiplere dönüştürmek ve Türkleri Çinliler, Japonlar gibi sıska, zayıf ve sağlıksız bir ırk haline getirmektir" :).. Kesinlikle doğru....


3 yorum:

 1. Canım çok farklı bir bakış açısı tabii..Ama birçok noktada çok haklı..Herşeyin aşırısı zarar bunun bilincinde olarak ben evimde hep geleneksel yemekler yaparım ve dışarıyada hep kendi kültürümüzün yemeklerini yemeye giderim..

  Yerel olmayan işletmelerden asla birşey yemem yedirmem..Bilinçli olmak lazım her konuda..Sevgiler..

  YanıtlaSil
 2. Blogun hayırlı olsun, ve daha öncede gördüğüm bu broşüre belli ölçülerde katılıyorum. Türk yemek adetleri ve lezzetleri dünyanın hiç bir yerinde yok. Sevgiler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Amin, hayırlı olur inşaallah.. Kesinlikle yok... Teşekkür ederim.. Sevgiler... Selam ve Dua ile....

   Sil